Anasayfa » Anadolujet Uçak Bileti » Atatürk Hava Yolları Uçak Bileti Telefon

Atatürk Hava Yolları Uçak Bileti Telefon

Atatürk Hava Yolları Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

Sabiha Gökçen Bilet Telefon : (0216) 606 43 20

Adnan Menderes Bilet Telefon : (0216) 606 11 53

Diyarbakır Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 12 35

 

ucuz uçak bileti telefon numarası

ucuz uçak bileti telefon numarası

Türkiye’de, yaptığı kampanyalar ve belirlediği uygun bilet ücretleriyle tüketicileri havayolu seyahatine yönlendirmeye çalışan firmalardan biri olan Anadolu Jet yine gündemde. “Uçmayan Kalmasın” sloganıyla hareket eden şirketin ilkbahar kampanyaları da oldukça cezbedici.

Karayolu taşımacılığında artan bilet fiyatları, uzun süren yolculuk süreleri ve rahatsızlıklar sebebiyle havayolu taşımacılığı giderek popüler hale geliyor. Firmalar da bu yönelmeyi değerlendirmek ve hızlandırmak için çeşitli yatırım ve kampanyalar ile sürece destek oluyorlar.

Her şeyden önce zaman açısından oldukça avantajlı olan havayolu seyahati ilerleyen dönem de daha da uygun hale gelmesi durumunda taşımacılık sektöründe lider konuma gelecektir. Ankara promosyonlu uçak bileti telefon.

Anadolu Jet’in mevcut kampanyalarına yakından bakalım.

-Öncelikle yaklaşan 23 Nisan sebebiyle, Çocuklar için belirlenen bilet fiyatlarında %50 indirim uygulanacak. Böylelikle çocuklarıyla beraber seyahat etmek isteyen aileler veya anne, babalar ekonomik anlamda rahatlayacak.

01 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında biletini alan vatandaşlar 11 Nisan – 15 Mayıs tarihleri arasında yapacakları uçuşlara özel %50 indirim alacaklar. Kampanyadan 02-12 yaş arasındaki çocuklar yararlanacakken kampanya için ayrılan bilet adedi 250 bin.

-Anadolu Jet, Primeclass Lounge hizmeti ile Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlarda üye olan yolcularına özel bekleme salonu hizmeti veriyor. Sadece 24 tl karşılığında, eçkin lezzetlerin, sıcak ve soğuk içecek alternatiflerinin bulunduğu açık büfe, business corner, playstation, internet, TV, tablet bilgisayar, gazete ve dergiler, çocuk oyun odası avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ucuz uçak bileti iletişim numaraları.

-Enterprise oto kiralama şirketinden 15 Haziran’a kadar 2 kere ayrı ayrı ve en az 2 gün olmak şartıyla araç kiralayanlara Anadolu Jet’ten alacakları uçak bileti için 70 TL indirim uygulanacak.

-Uçak ve Otel dahil tatil kampanyası ile Alanya’da 1 gece konaklama ve gidiş dönüş uçak bileti 229 TL’den başlayan fiyatlarla alınabilecek. Bu kampanya için belirlenen süre 1 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arası.

Pegasus Havayolları Uçak Bileti Satış Ofisleri

-Anadolu Jet’ten bilet alan vatandaşlar Anakara ve İstanbul’da sunulan hizmet ile 14.90 TL’ye istedikleri adresten alınıp, istediği adrese bırakılacaklar. Özel araçlarla yapılan bu servis hizmeti 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek.

Cevapla