Anasayfa » Atlas Jet Gaziantep Telefon » Atlas Global Antalya İletişim

Atlas Global Antalya İletişim

Atlas Global Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Pegasus Antalya Uçak Bileti Telefon : (0850) 840 48 31

 

SunExpress İzmir Uçak Bileti Telefon : (0232) 988 10 17

 

THY Şanlıurfa Uçak Bileti Telefon : (0414) 988 01 61

 

atlasjet ucuz uçak bileti

atlasjet ucuz uçak bileti

Atlas Global İndirimli Uçak Bileti Hattı. Atlasjet Ukrayna şirketini temsil eden ‘Ante’ avukatlık bürosunun yetkilisi Yuriy Guk, Devlet Havacılık İdaresi’nin Kiev’den Dnipropetrovsk, Donetsk, Lugansk, Zaporijjya, Odesa, Akmescit, Ternopil, Harkiv, Herson ve Çernivtsi’ye olan seferleri, ve Lviv’den Dnipropetrovsk, Donetsk, Odesa, Harkiv ve Herson’a olan seferleri iptal etmeyi planladığını açıkladı. Pegasus adana uçak bileti değişim telefon numarası.

Yuriy Guk, söz konusu seferlerin iptal etmesi halinde Atlasjet Ukrayna şirketinin Ukrayna’nın iç hatlarında sadece Kiev – Lviv – Kiev seferini yapabileceğini açıkladı.

“Devlet Havacılık İdaresi, Atlasjet’in iç hatlarda sefer yapmadığını tespit ederek açıklama istedi. Açıklamanın verilmemesi halinde gelecek toplantıda sefer izinleri iptal edilecek. Gerçekten de, iznin verildikten 12 ay içinde seferlerin yapılmaması durumunda izinleri iptal etme hakları var” diye kaydeden Yuriy Guk, “Atlasjet’in, uluslararası hatları kullanma izni almadan iç hatlarında seferleri neden yapmadığını tekrar anlatmayacağız.
Ancak başka bir konuya dikkatinizi çekmek istiyoruz. Biz, 11 Haziran tarihinde Devlet Havacılık İdaresi’ne yazı yazarak Devlet Havacılık İdaresi’nin, Ukrayna Uluslararası Havayolları, Roza Vetrov, Harkiv Havayolları gibi şirketlerin hatlarını kullanma verilerini kayıt altında tutup tutmadığını sorduk” diye yazdı. Elazığ pegasus uçak bileti değiştirme telefonu.
Harkiv Havayolları şirketinin uçaklara sahip olmadığını ve son 12 aydır hiç sefer yapmadığını bildiren Yuriy Guk, “Dün, yazımıza cevap aldık. Harkiv Havayolları şirketinin bugün 434 hattı kullanma izni varmış. Bu hatların gerçekte kullanılıp kullanılmaması konusunda cevap vermek için daha çok zamana ihtiyacı olduğunu yazdılar. Atlasjet Ukrayna şirketinin hatları kullanma hakkında ise Devlet Havacılık İdaresi çok iyi bilgilendirildi” dedi. Pegasus havayolları çağrı merkezi uçak bileti

Cevapla