Anasayfa » Etiket Arşivi: Anadolu Jet Şanlıurfa Uçak Bileti Telefon

Etiket Arşivi: Anadolu Jet Şanlıurfa Uçak Bileti Telefon

Pegasus Antalya Uçak Bileti

Thy Uçak Bileti Telefon :  (0216) 606 0 650

Pegasus Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 0 653

Anadolujet Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 15 62

Atlas Global Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 15 62

Sunexpress Uçak Bileti Telefon : (0216) 606 43 25

Pegasus Bilet Değişim Telefon : (0850) 303 96 94

 

Türk hava yolları ucuz uçak bileti telefon numarası

Türk hava yolları ucuz uçak bileti telefon numarası

Hava yolu ile ulaşım denince akla ilk olarak yüksek bilet fiyatları gelir. Ancak durum esasında hiç de böyle değil. Artık hava yolu ile ulaşım oldukça yaygınlaştı. Sefer sayıları her geçen gün artıyor ve en önemlisi, hava yolu ulaşımı en güvenli, kaza oranı en az olan ulaşım türüdür.

Bu durumun farkına varanlar ise sık sık uçakla seyahat ediyor. Toplumda uçak biletinin pahalı olduğu algısı ise yıllardan beri süre gelen bir durumdur. Ve işin garip yanı, bu sözleri daha önce uçak bileti almamış ve uçmamış insanlardan duyarız, yani fiyatlardan habersiz kişilerden.

 

pegasus ucuz bilet hattı

pegasus ucuz bilet hattı

Uçakla seyahat eden insanlar ise, fiyatları bilmekle birlikte pahalı olmadığının da bilincindedir. Pegasus uçak bileti, ucuz uçak bileti ve daha birçok hizmete thybayii.com  resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

thybayii.com, uçak fiyatlarını en uygun fiyatla bulabileceğiniz bir aracı sitedir. Aracı site deyince hemen komisyon aklınıza gelmiş olabilir. Ancak, böyle bir durum söz konusu değildir. Bir örnek verecek olursak, Pegasus uçak biletini, o firmadan alabileceğiniz fiyatın bir lira dahi fazlasını ödemezsiniz.

 

atlasjet ucuz bilet hattı

atlasjet ucuz bilet hattı

Hatta ve hatta ki www.thybayii.com ile hava yolu şirketleri arasında yapılan anlaşmalar sonucu, ucuz uçak biletinizi thybayii.com adresi üzerinden, thybayii.com satış sitesinden alabilirsiniz. Bu siteden, hem yurt içi hem de yurt dışı biletleri en uygun fiyata alabilirsiniz.

Ucuz bilet ve kaliteli hizmetin adresi olan thybayii.com, yurt içi ve yurt dışı uçuşlarınızda size ucuz uçak bileti sağlamakla birlikte, gideceğiniz yerde kalacağınız oteliniz için de en iyi teklifleri sizlere sunmaya devam ediyor.

thybayii.com adresi üzerinden, Pegasus Hava Yolları, Türk Hava Yolları, Atlas Global Hava Yolları, Sunexpress Hava Yolları, Anadolujet Hava Yolları ve diğer hava yolları için biletler, yurt içi uçak bileti, yurt dışı uçak bileti, araç kiralama, otel rezervasyonları ve check in hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bizler de thybayii.com ailesi olarak sizlere güvenli uçuşlar ve iyi tatiller dileriz.

Sunexpress Antalya – İstanbul Bilet Hattı

Sunexpress Antalya – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Atlas Jet İzmir – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Anadolujet Şanlıurfa – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

 

THY İstanbul – Antalya Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

sunexpress ucuz bilet hattı

sunexpress ucuz bilet hattı

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, kuruluşunun 25. yılını kutladığı 2014’te rekor ciroya ulaşırken, yaz aylarında 16 yeni hat açacak. 2013’e göre yüzde 15 büyüyerek 1 milyar 25 milyon Euro ciro elde eden SunExpress, 2015’te 1.1 milyar lira ciro hedefliyor.

SunExpress’in 2015 hedefleri Genel Müdür Paul Schwaiger, Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu ve Almanya Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın’ın katılımıyla Antalya’da açıklandı. 2014’te 7.3 milyon yolcu taşıdıklarını belirten Schwaiger, doluluk oranının ise yüzde 85 olduğunu söyledi. Schwaiger “2015 hedefimiz 1.1 milyar Euro ciro, 8 milyondan fazla yolcu taşımak” dedi. Atlasjet havayolları gaziantep uçak bileti satın alma telefon numaras.

Rusya’yı telafi edeceğiz

2015 yaz sezonuyla beraber İzmir ve Antalya’dan Avrupa’da 16 noktaya daha uçmaya başlayacaklarını söyleyen Faruk Çizmecioğlu ise Antalya, İzmir, İstanbul, Adana, Alanya/Gazipaşa, Ankara, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’dan yurtdışına haftada 482 uçuş yapacaklarını belirtti.

Çizmecioğlu, şunları söyledi: “Antalya’dan yurtdışına gerçekleştirilen mevcut 38 destinasyonun arasına tarifeli olarak Paris CDG, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stokholm’ü de ekleyeceğiz. Toplamda Antalya’dan 12 ülkede 48 dış hat noktasına haftada 267 uçuş yapacağız.” Pegasus şanlıurfa indirimli alo bilet hattı.

2012 yılında İzmir’i HUB ilan ettiklerini belirten Çizmecioğlu “İzmir’den mevcut 30 yurtdışı hattının yanı sıra bu yaz sezonunda Brüksel, Roma ve Milano, Toulouse, Bakü ve Londra’ya da uçmaya başlayacağız. Bu uçuşlarla beraber İzmir’den Avrupa’da 14 ülkede 36 dış hat noktasına haftada 123 uçuş yapacağız” dedi. Çizmecioğlu “Rusya pazarında yaklaşık 1 milyonluk kayıp bekleniyor. Rus turist kaybını yeni destinasyonlarla yüzde 30 telafi etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Lufthansa uzun menzilde SunExpress’i tercih etti
SunExpress’in yeni iş kolu olan wet-lease operasyonlarında başarılı sonuçlar aldığını belirten Server Aydın “Yaklaşık iki yıldır Türk Hava Yolları /AnadoluJet ile başarılı bir wet-lease operasyonu yürütüyoruz. Bu iş modeli ile Türk Hava Yolları /AnadoluJet’e kiraladığımız uçakların operasyonel yönetimini biz, ticari yönetimi Türk Hava Yolları /AnadoluJet sağlıyor” dedi. Atlasjet gaziantep promosyonlu bilet hattı.
“Bu başarılı modeli şimdi de Lufthansa’nın uzun menzilli / düşük maliyetli turistik uçuşları için uygulayacağız” diyen Aydın, şunları söyledi: “Lufthansa ile söz konu proje için uzun görüşmeler sonucunda ana ortaklarımız Türk Hava Yolları ile Lufthansa bu konuda anlaştı. Şu anda bütün hazırlıklarımız sürüyor. Lufthansa’nın şirketi Eurowings ile SunExpress Deutschland arasında bir wet-lease anlaşması yapıldı.”