Anasayfa » Etiket Arşivi: Pegasus İzmir İletişim

Etiket Arşivi: Pegasus İzmir İletişim

THY Mardin Bilet Hattı

Thy Mardin Bilet Hattı : 0850 840 48 31

Sunexpress İzmir Bilet Hattı : (0232) 988 12 98

Pegasus Antalya Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

Pegasus İzmir Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

Türk hava yolları ucuz uçak bileti telefon numarası

Türk hava yolları ucuz uçak bileti telefon numarası

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil başta Avrupa ülkeleri olmak üzere bütün uzakdoğu ülkelerine “Havayolu taşımacılığını geliştirebilmek için büyük havalimanları yapmaları” çağrısı yaptı.

Brugge’de bulunan Avrupa Koleji’nde açıklama yapan Kotil, “havacılığın Rolu ve Türk Hava Yolları’nın Başarılı Büyümesi” konulu seminer verdi. Türkiye ve Dünya ekonomisinin geneline bakıldığında Havayolu taşımacılığının en hızlı büyüyen sektörlerin başında geldiğinin altını çizdi. #sunexpressucakbileti

Yüz elli farklı ülkeden master için gelen öğrencilerin de katıldığı seminerde dünyada ve Türkiye’de havacılığın geleceği ve Avrupa’da bulunan uçak bileti satışı ve havayolu taşımacılığı yapan firmaların, küresel ekonomi ile birlikte THY’nin de atılımları ile merkezlerin doğuya kaydığını işaret etti.

Gelecek senelerde uçak bileti taşımacılığının Amerika ve Avrupa ülkelerine oranla Asya, Orta Doğu ve Afrika’da daha hızlı büyüme göstereceğini söyledi. Bunun yanında Avrupa Havayolları Birliği Başkanı olarak Avrupa Birliği yetkilileri ile üye ülkelerin de havayolu taşımacılığı ile birlikte büyüyeceğini, diğer ülke havayolu yetkilileri ile temaslarında “havayolları ve uçak bileti taşımacılığına destek olun” mesajını sürekli verdiğini aktardı. #atlasglobalalobilethatti Devamını Oku »