Anasayfa » Atlas Global Uçak Bileti » İzmir Atlasjet Telefon Numarası

İzmir Atlasjet Telefon Numarası

İzmir Atlasjet Telefon Numarası : (0232) 988 10 17

Pegasus İzmir Telefon Numarası : (0232) 988 12 98

Pegasus Şanlıurfa Telefon Numarası : (0414) 988 01 61

THY Ankara Telefon Numarası : (0312) 988 14 52

SunExpress İstanbul Telefon Numarası : (0216) 456 97 11

Anadolu Jet İstanbul Telefon Numarası : (0216) 456 03 83

 

atlasjet ucuz bilet hattı

atlasjet ucuz bilet hattı

İzmir Ucuz Uçak Bileti Sorgulamak İsteyenler

İzmir ucuz uçak biletlerini hatta tüm İzmir uçuş seferlerini tek bir tıkla hemen kendi bilgisayar ekranınızda görmek ister misiniz?  Tüm uçuş seferlerini kıyaslama seçeneği ile www.thybayii.com internet adresinden İzmir ucuz uçak biletlerini satın alabilir ve sizin taleplerinizi karşılayacak olan en uygun İzmir uçuş biletinizi şimdiden ayırt edebilirsiniz. İzmir’e en kârlı biçimde uçmanın yolu www.thybayii.com adresinde.  Yaz aylarında hem yerli hem de yabancı turistin akınına uğrayan İzmir şehrinin sezonluk uçak bileti fiyatlarından etkilenmeniz için uçak biletinizi bir iki ay önceden ayırmanız gerektiğini unutmayın.

Seyahatinizde tercih edeceğiniz havalimanı Adnan menderes Havalimanı olacaktır.  İzmir’in kent merkezinden 18 km uzaklıkta bir mesafede yer alan İzmir Adnan Menderes Havalimanı, genellikle yaz sezonunda en aktif dönemini yaşamaktadır. Ülkemizin en hava trafiği yoğun havalimanları arasında yer alan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na yılda birçok sayıda yurt içi ve yurt dışı uçuş seferleri yapılmaktadır. Sunexpress ucuz uçak bileti.

İzmir Havalimanları “Adnan Menderes Havalimanı

Ülkemizin hem yurt dışı basamağında hem de yurt içi alanında en yoğun uçuş seferi trafiği olan havalimanları arasında yer alan  İzmir Adnan Menderes Havalimanı, 1987 yılından bu zamana kadar hizmet vermektedir. Doha Aviation Summit’te “En Çevreci Havalimanı” unvanını almaya hak kazanan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na nasıl ulaşım sağlanır diye merak edenler işte cevabı.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na Nasıl Ulaşım Sağlamalıyım?

Havaş servislerini kullanarak merkeze veya çevre gözde tatil köylerine gitmek mümkündür.

İzmir şehir merkezindeki Alsancak-Büyük Efes Oteli önünde Havaş ile şehir merkezine gitmek isteyen yolcuların son duraklarıdır. Bunun yanında İzmir Havalimanı’na taksiyle gitmek veya oradan taksi ile merkeze ulaşmakta mümkündür.  Şehir içinde birçok alanda taksi durakları mevcuttur. Tabi ki İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na deniz yolu ulaşımını kullanacaklar için izdeniz.com.tr internet resmi adresinden vapurlar ve iskeleler ile ilgili bütün vapur  seferlerini detaylı bir şekilde öğrenebilirler. Atlas Global Uçak Bileti Çağrı Merkezi.

Ege Bölgesi’nin en önemli kentlerinden bir olan İzmir, çok önemli bir fuar ve liman şehridir.  Her yıl düzenlenmekte olan İzmir Enternasyonel Fuarı’na bütün dünyadan çok önemi katılımcılar gelmektedir. İzmir kent merkezinde kesinlikle gezilmesi şart olan mekânların arasında: Kızlar ağası Hanı, Saat Kulesi, Tarihi Asansör yer alabilir.  İzmir denildiği zaman aklınıza özel kumru ve boyozu da unutmamak gerekir.

İzmir’in İklim ve Bitki Örtüsü Nasıldır?

İzmir’de genel olarak Akdeniz iklimi görülür. Yani yaz aylarında sıcak ve kurak olan şehir kış aylarında ılık ve bol yağışlı bir hava durumu seyri göstermektedir. İzmir’de görülen imbat olarak bilinen rüzgâr, yaz aylarında şehre serinlik getirir.  Kızılçam, fıstık çamı, karaçam, selvi ağaçları, çalıklar, maki ve zeytin ağaçları sıklıkla rast geleceğiniz bitki örtüsüdür.

İzmir’de Görülmesi Gereken Yerler

Bergama Antik Kent, Şirince,  Kadifekale, St. Polycarp Kilisesi, Saat Kulesi, Alsancak, Konak, Seyir Tepesi, Kızlar ağası Hanı gibi yerleri görmeden gelmeyin. Özellikle Osmanlı mimari örneklerinden en nadide eser olan Kızlar ağası Hanı kesinlikle uğrayıp fal baktırmanız gerekir. SunExpress antalya istanbul bilet hattı.

İzmir’de Yemek Kültürü Nasıldır?

İzmir eşittir zeytin ve zeytinyağlı yemekler. Aynı zamanda çeşitli otlarıyla da çok meşhur olan bu şehir meze ve şarabına doyum olmaz.  Mutfakta Girit etkisi yadsınamaz. Ebegümeci, cibez, kenger, sarmaşık, hindiba, ısırgan, turp otu, labada, şevket-i bostan, helvacık, gelincik, labada, kuşotu, sinirotu, radika, deniz börülcesi, kuşkonmaz, kuşotu ve arapsaçı gibi otlar İzmirlilerin oldukça sık kullandığı ve  tükettiği otlar arasındadır.

Caddelerde yürürken bir sokak lezzeti arıyorsanız boyoz, kumru, haşlanmış mısır, kestane gibi şeyler bulabilirsiniz. İzmir köftesi, lokma tatlısı ve subyede çok meşhurdur. Pegasus uçak bileti değiştirme telefon numarası.

Cevapla