Anasayfa » Sunexpress Uçak Bileti » Sunexpress Antalya – İstanbul Bilet Hattı

Sunexpress Antalya – İstanbul Bilet Hattı

Sunexpress Antalya – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0242) 988 01 66

 

Atlas Jet İzmir – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0232) 988 10 17

 

Anadolujet Şanlıurfa – İstanbul Ekonomik Bilet Hattı : (0414) 988 01 61

 

THY İstanbul – Antalya Ekonomik Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

 

sunexpress ucuz bilet hattı

sunexpress ucuz bilet hattı

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu olan SunExpress, kuruluşunun 25. yılını kutladığı 2014’te rekor ciroya ulaşırken, yaz aylarında 16 yeni hat açacak. 2013’e göre yüzde 15 büyüyerek 1 milyar 25 milyon Euro ciro elde eden SunExpress, 2015’te 1.1 milyar lira ciro hedefliyor.

SunExpress’in 2015 hedefleri Genel Müdür Paul Schwaiger, Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu ve Almanya Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın’ın katılımıyla Antalya’da açıklandı. 2014’te 7.3 milyon yolcu taşıdıklarını belirten Schwaiger, doluluk oranının ise yüzde 85 olduğunu söyledi. Schwaiger “2015 hedefimiz 1.1 milyar Euro ciro, 8 milyondan fazla yolcu taşımak” dedi. Atlasjet havayolları gaziantep uçak bileti satın alma telefon numaras.

Rusya’yı telafi edeceğiz

2015 yaz sezonuyla beraber İzmir ve Antalya’dan Avrupa’da 16 noktaya daha uçmaya başlayacaklarını söyleyen Faruk Çizmecioğlu ise Antalya, İzmir, İstanbul, Adana, Alanya/Gazipaşa, Ankara, Bodrum, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Konya, Samsun, Şanlıurfa ve Trabzon’dan yurtdışına haftada 482 uçuş yapacaklarını belirtti.

Çizmecioğlu, şunları söyledi: “Antalya’dan yurtdışına gerçekleştirilen mevcut 38 destinasyonun arasına tarifeli olarak Paris CDG, Strazburg, Lyon, Nantes, Cenova, Memmingen, Kopenhag, Lüksemburg, Amsterdam ve Stokholm’ü de ekleyeceğiz. Toplamda Antalya’dan 12 ülkede 48 dış hat noktasına haftada 267 uçuş yapacağız.” Pegasus şanlıurfa indirimli alo bilet hattı.

2012 yılında İzmir’i HUB ilan ettiklerini belirten Çizmecioğlu “İzmir’den mevcut 30 yurtdışı hattının yanı sıra bu yaz sezonunda Brüksel, Roma ve Milano, Toulouse, Bakü ve Londra’ya da uçmaya başlayacağız. Bu uçuşlarla beraber İzmir’den Avrupa’da 14 ülkede 36 dış hat noktasına haftada 123 uçuş yapacağız” dedi. Çizmecioğlu “Rusya pazarında yaklaşık 1 milyonluk kayıp bekleniyor. Rus turist kaybını yeni destinasyonlarla yüzde 30 telafi etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Lufthansa uzun menzilde SunExpress’i tercih etti
SunExpress’in yeni iş kolu olan wet-lease operasyonlarında başarılı sonuçlar aldığını belirten Server Aydın “Yaklaşık iki yıldır Türk Hava Yolları /AnadoluJet ile başarılı bir wet-lease operasyonu yürütüyoruz. Bu iş modeli ile Türk Hava Yolları /AnadoluJet’e kiraladığımız uçakların operasyonel yönetimini biz, ticari yönetimi Türk Hava Yolları /AnadoluJet sağlıyor” dedi. Atlasjet gaziantep promosyonlu bilet hattı.
“Bu başarılı modeli şimdi de Lufthansa’nın uzun menzilli / düşük maliyetli turistik uçuşları için uygulayacağız” diyen Aydın, şunları söyledi: “Lufthansa ile söz konu proje için uzun görüşmeler sonucunda ana ortaklarımız Türk Hava Yolları ile Lufthansa bu konuda anlaştı. Şu anda bütün hazırlıklarımız sürüyor. Lufthansa’nın şirketi Eurowings ile SunExpress Deutschland arasında bir wet-lease anlaşması yapıldı.”

Cevapla