Anasayfa » Anadolujet Uçak Bileti » THY Adana Ucuz Bilet Hattı

THY Adana Ucuz Bilet Hattı

THY Adana Ucuz Bilet Hattı : (0216) 456 97 11

AnadoluJet Adana Ucuz Bilet Hattı : (0216) 456 03 83

Pegasus Adana Ucuz Bilet Hattı : (0216) 606 43 20

Atlasjet Adana Ucuz Bilet Hattı : (0216) 606 11 53

SunExpress Adana Ucuz Bilet Hattı : (0216) 606 12 35

 

türk hava yolları alo bilet hattı

türk hava yolları alo bilet hattı

THY Adana Satış Müdürü Fuat Fırat, Ramazan TIR’ının 26 Haziran’da Mersin Forum’da, 5 Temmuz’da ise M1 Adana AVM’de vatandaşlarla buluşacağını söyledi

Anadolujet, Ramazan ayı boyunca düzenleyeceği “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri”yle Anadolu’yu karış karış gezmeye devam ediyor. Meddah gösterisi, orta oyunu, gölge oyunu, ipli kukla şovu gibi pek çok nostaljik SunExpress Ramazan eğlencesini halkla buluşturmaya başlayan AnadoluJet’in bir tiyatro salonu gibi dizayn edilen özel Ramazan TIR’ının 5 Temmuz’da Adana’da olacağı bildirildi. Sunexpress havayolları uçak bileti telefon.

TÜM ADANALILAR DAVETLİ
Halkın havayolu AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni proje kapsamında düzenlediği özel sahne sanatı gösterileriyle Adana’ya geliyor. Pegasus havayolları bilet satış çağrı merkezi. THY Adana Satış Müdürü Fuat Fırat, sahnesi ve oturma düzeniyle adeta bir tiyatro salonunu aratmayan Anadolu- Jet Ramazan TIR’ının, izleyenleri mest etmeye hazırlandığını belirterek, tüm Adanalıları bu eğlenceye davet etti. Fırat, TIR’ın proje kapsamında 26 Haziran’da da Mersin Forum’da gösteri yapacağını söyledi. Ucuz uçak bileti satın alma çağrı merkezi.

ÖZEL İKRAMLAR SUNULACAK
M1 Adana AVM’de iftar sonrası halkla buluşacak AnadoluJet Ramazan TIR’ı katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Tahta bacak üzerindeki performans sanatçısının yapacağı davet ile alana çağırılacak izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi özel ikramlarda bulunulacak. Fasıl dinletisi ile başlayacak programda; meddah, orta oyunu, gölge oyunu, Hacivat – Karagöz, İbiş, kukla şov gibi geleneksel Ramazan gösterileri sahnelenecek. Sunexpress antalya istanbul uçak bileti çağrı merkezi.

Cevapla